2018 m. balandžio 19 d. į biblioteką sugužėjo lankytojai, norintys dalyvauti edukaciniame užsiėmime ,,Pieškime kitaip“. Naują edukaciją – 3D pieštuko galimybes – pristatė Šiaulių rajono savivaldybės Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė. Sužinota apie 3D pieštuko veikimo principą, parodyta įvairių pavyzdžių, ką galima su juo nupiešti ar pagaminti. Vaikai džiaugėsi turėdami galimybę išbandyti naują, dar jiems niekada neregėtą priemonę ir, nieko nelaukdami, kibo į darbą – piešė drugelius, delfinus, gėles, net pasigamino akinius bei apyrankę. Vieni piešė pasinaudodami trafaretais, o kiti kūrė individualius darbus.
Veikla buvo įdomi, todėl laikas netruko prabėgti, bet, svarbiausia, nauja neregėta priemonė – 3D pieštukai – išbandyti! Tai buvo puiki proga vaikams praplėsti, papildyti ir pagilinti kūrybinį ir meninį pažinimą.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė