Meškuičių bibliotekoje buvo organizuojami užsiėmimai vaikams mokyti, kaip saugiai elgtis internetinėje erdvėje. Mažieji bibliotekos lankytojai noriai sprendė svetainėje epilietis.eu atnaujintą testą „Ar esi saugus internete?“, kuris padėjo įsivertinti, ar  saugiai elgiamasi  interneto erdvėje. Bibliotekos info erdvėje  peržiūrėti  edukaciniai  filmukai apie interneto galimybes bei pavojus. Su vaikais diskutuota, kodėl būtina saugoti slaptažodžius, duomenis, nekelti nuotraukų, aptartos galimos pasekmės, susimąstyta, ar laikomės bendravimo kultūros taisyklių virtualioje aplinkoje, kokią asmeninę informaciją svarbu saugoti ir kokią galima dalytis viešai.

Saugaus interneto savaitė leido mokiniams susimąstyti apie saugų buvimą internetinėje erdvėje, o iš edukacinių filmukų pasimokyta, kad pirmiausia kiekvienas turime rūpintis savo privatumu.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė