Paskelbta  Rgs 11, 2017

MEŠKUIČIŲ BIBLIOTEKOJE PAGERBTI ,,SKAITYMO IŠŠŪKIO“ DALYVIAI

Meškuičių bibliotekos aktyviausieji skaitytojai dalyvavo akcijoje „Vasara su knyga“ – kiekvieną rugpjūčio ketvirtadienį rinkdavosi į biblioteką ir įdėmiai klausydavosi bibliotekininkės garsiai skaitomų kūrinių. Išgirsta įdomių istorijų, legendų, pasakų, pamokymų iš įvairių knygų. Garsinį skaitymą paįvairino dar neregėtų rebusų, kryžiažodžių sprendimas.
Rugsėjo 5-ąją dieną, baigiamosios vasaros skaitymo popietės ,,Daug skaitysi – daug žinosi“ metu, vyresnioji bibliotekininkė Vilma Briedienė parodė filmuką apie tai, kaip spausdinamos ir išleidžiamos knygutės. Renginio metu buvo pagerbtos ir apdovanotos aktyviausios dalyvės, įveikusios ,,Skaitymo iššūkį“ – Rugilė Dikšaitė, Gabija Miežytė, Ema Andrijauskaitė, Vytė ir Rusnė Vitkauskaitės. Joms įteikti akcijos diplomai ir dovanos. Mergaitės prisipažino, jog ,,ne toks ir sunkus tas iššūkis, jei mėgsti skaityti“.
Džiugu, kad vaikai noriai vasaroja su knyga, o biblioteka tampa erdve, skatinančia pamilti knygą ir skaitymą. O akcija „Vasara su knyga“ išlieka, kaip žaismingos varžytuvės, skatinančios linksmai ir turiningai praleisti atostogas.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,110
EDUKACIJA ŠIAULIŲ MIESTO ŠVENTĖJE
ŽADŽIŪNUOSE ŠVENTINĖ POPIETĖ „ PASIDŽIAUKIME MARGASPALVIU RUDENIU KARTU“

Nėra komentarų