Antrus metus iš eilės birželio 1-ąją Tarptautinės vaikų gynimo dienos proga Šiaulių kaimiškosios seniūnijos Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitė Rita Cecervovė sukvietė mažuosius vaikučius į šventę.  Pakviesta buvo 12 Voveriškių seniūnaitijos mažylių, gimusių nuo 2016 m. sausio 1 dienos iki 2016 m. gruodžio 31 d.
Į šventę, nepabūgę  blogo oro, atvyko 9 vaikučiai atsiimti dovanėlių ir pažymėjimų. Šventėje dalyvavo apie pusšimtis tėvelių, vaikučių, senelių.
Mažieji gavo „Mes – Šiaulių rajono vaikučiai“ spalvingus pažymėjimus, pasirašytus Šiaulių rajono savivaldybės mero Antano Bezaro ir šventės globėjos, organizatorės seniūnaitės Ritos Cecervovės.  Vaikučiai buvo apdovanoti simbolinėmis, saldžiomis rėmėjų dovanėlėmis, įvairiaspalviais balionėliais.
Į šventę pasveikinti vaikus atvyko Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro direktorė Jovita Lubienė.
Renginio metu  šventinę nuotaiką kūrė: Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro šokių kolektyvas „JAMP“ (vadovė Gintarė Pučinskienė). Voveriškių mokyklos ikimokyklinės ugdymo grupės ugdytiniai dainavo daineles, o mokyklos pradinių klasių mokiniai pašoko šokį „Skėtis“ (vadovė Inga Vireikienė).
Asociacija  „Voveriškių bendruomenė“ mažiesiems padovanojo „Linksmojo klouno“ pasirodymą, žaidimus ir dovanėles.
Voveriškių mokyklos direktorė Albina Gudaitienė pasveikino vaikučius, jų artimuosius su pirmąja vasaros švente, papasakojo apie Šiaulių rajono savivaldybės, mokyklos nuoširdų rūpestį mažaisiais gyventojais. Ji pasidžiaugė, kad  nuo 2017 m. rugsėjo 1-osios dienos atidaroma dar viena darželio grupė, kurią galės lankyti vaikai nuo dviejų metų.
Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Voveriškių struktūrinio teritorinio padalinio bibliotekininkė Inga Kerienė, drauge su vyresnio amžiaus mergaitėmis,  mažiesiems ir jų tėveliams, seneliams, broliukams, sesutėms skaitė eilėraštukus apie vasarą, lietų ir vaikystę.
Už saldžias dovanėles dėkojame Šiaulių rajono socialdemokratų skyriui,  už knygutes Šiaulių rajono savivaldybei.
Tėveliai, mamytės, seneliai, vaikučiai noriai dalyvavo žaidimuose, šoko, piešė…
Šventėje „Mes — Šiaulių rajono vaikučiai“ seniūnaitė pasiūlė visiems sudalyvauti akcijoje „Taikos glėbys“, kurios metu visi turėjo apsikabinti, susikibti rankomis. Šventėje buvo ir sukurta „Taikos glėbio“ gėlių pievutė.
Kartu su visa Lietuva vardan vaikų,  jų taikios ateities sudalyvavome šioje akcijoje, apsikabinome visi kartu.

Rita Cecervovė,
Voveriškių seniūnaitijos seniūnaitė