2018 m. kovo 8 d. Aukštelkės bibliotekoje lankėsi Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro darželinukai kartu su auklėtojomis Inga Kalvaitytė ir  Ilona Dilinskienė. Vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė skaitė vaikams pasaką Stephanie Stansbie „Kas ten triukšmauja“, vaikai klausėsi labai atidžiai, nes reikėjo pasakyti, kokius girdime garsus. Vėliau vyresnioji bibliotekininkė  mažiesiems renginio dalyviams paruošė dvi praktines užduotis susijusias su piešimu. Vaikai iš karto ir kupini entuziazmo ėmėsi darbo. Mažieji skaitytojai vartė įvairias knygutes apie automobilius, gyvūnus, ūkio ir miško gyventojus, labiausiai vaikams patiko garsinės knygutės.
Užsiėmimo pabaigoje vaikai kartu su auklėtojomis padėkojo už smagiai praleistą laiką bibliotekoje ir pažadėjo, kad joje dar būtinai apsilankys.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė