Liet 100 ryskŠiaulių rajono neįgaliųjų draugijos  Aukštelkės padalinio ir Aukštelkės „Darbščiųjų rankų“ būrelio narės pagamino paveikslą, skirtą Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui, kuris puošia Aukštelkės bibliotekos ir bendruomenės namų interjerą.
Aukštelkės  „Darbščiųjų rankų“ būrelio narei Irenai Cibulskienei kilo mintis padaryti paveikslą iš gėlių, skirtą  Lietuvos valstybės atkūrimo 100-mečiui. Būrelio narės ir Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė mielai prisidėjo prie paveikslo rengimo.
Paveiksle – Lietuvos valstybės žemėlapis yra padarytas iš gėlių, panaudojant vėliavos spalvas. Aukštelkės mokykla-daugiafunkcis centras padovanojo, Aukštelkės bibliotekai ir bendruomenės namams, savo sukurtą foto sienelę „AUKŠTELKĖ – LIETUVOS 100-mečiui“.

Nuo vasario 12 d. iki kovo 9 d. maloniai kviečiame į biblioteką nusifotografuoti prie šios fotosienelės ir dalyvauti fotosesijoje „Aš – Aukštelkiškis“.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė