LR Prezidentės padėka

Per Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės inicijuotą akciją „Knygų Kalėdos“ šalies bibliotekoms, globos namams ir vaikų dienos centrams šiais metais padovanota daugiau nei 50 tūkst. naujų knygų.

Kasmet knygų mylėtojus suburianti nuo 2011-ųjų vykstanti akcija šiemet prisijungė prie Prezidentės nacionalinės socialinio saugumo kampanijos „Už saugią Lietuvą“. Todėl 2016-ųjų akcijos tema – knygos, kurios keičia gyvenimą.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos struktūrinių teritorinių padalinių skaitytojai padovanojo  299 knygas. Dėkojame bibliotekų darbuotojams už įdomias, įtraukiančias veiklas skirtas šiai akcijai.

Didžiuojamės gauta padėka iš Lietuvos Respublikos Prezidentės Dalios Grybauskaitės už aktyvų dalyvavimą akcijoje „Knygų Kalėdos“.