2020 metais sausio 13 dieną Lietuva 29-ąjį kartą mini Laisvės gynėjų dieną. Pagrindinės Laisvės gynėjų minėjimo dienos, sausio 13- osios, rytą – pilietinė akcija „Atmintis gyva, nes liudija“. Kiekviename lange uždegamos žvakutės simbolizuojančios pagarbą žuvusiesiems.
Raudėnuose esančių įstaigų ir organizacijų languose 8.00 val. taip pat sužibo žvakutės. 815 val. atminimo renginys, kuriame dalyvavo mokiniai, mokytojai, bendruomenės nariai, įstaigų darbuotojai prasidėjo Lietuvos himno giedojimu. Gilų įspūdį, ypatingai vaikams, paliko filmo peržiūra apie to meto įvykius. Palydint varpo dūžiams buvo perskaitytos žuvusiųjų pavardės, dainuojamos dainos. Veikė spaudinių ir nuotraukų paroda „Atmintis gyva, nes liudija“, kurią suruošė bibliotekininkė Danutė Slavinskienė.
Branginkim ir saugokim Lietuvos Nepriklausomybę!

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos bibliotekininkė