Sakoma, kad vaikystė – pats imliausias žmogaus gyvenimo tarpsnis. Juk vaikystėje mažą žmogutį supa daugybė naujų daiktų, pojūčių ir atradimų. Vaikams patinka atrasti, susipažinti, tyrinėti. Jei pavyksta idėją įgyvendinti patiems, tai ugdo jų pasitikėjimą savimi, skatina domėtis, tyrinėti ir būti savarankiškais.
Daugėlių lopšelio-darželio auklėtojos Raimonda Jablonskienė ir Virginija Jagminienė su priešmokyklinės „Kiškučių“ grupės ugdytiniais parengė projektą „Mano draugas – laikrodukas“. Projekto tikslas – nusiteikti džiugiai kūrybinei veiklai tenkinant vaikų poreikį suvokti laiko tėkmę, pažinti laikrodį ir bendradarbiauti. Taigi darželis ir „Kiškučių“ grupės ugdytiniai panoro pasitelkti ir savo partnerius – tai Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelis-darželis „Eglutė“. Specialiojo ugdymo grupės „Pelėdžiukai“ ir „Boružėlės“ taip pat paruošė savo kūrybinių darbų parodą pavadinimu „Tiksi, tiksi laikrodėlis“.
Vykdant projektą vaikai savo rankomis, padedami auklėtojų bei tėvelių, kūrė įvairaus dydžio, formos laikrodukus. Jų bibliotekoje – tikra gausybė: apvalūs ir kvadratiniai, dideli ir maži, iš popieriaus, plastmasės, kartono. Vaikų išradingumui ribų tikrai nėra.

Kviečiame visus susidomėjusius į Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyrių adresu Vilniaus g. 15-1. Paroda veiks iki gegužės 1 d.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija