Nuoširdžiai dėkojame visiems, 2017 metais parėmusiems Šiaulių rajono savivaldybės viešąją biblioteką 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Už gautas lėšas įsigijome naujų knygų bibliotekos skaitytojams.

Kviečiame ir šiemet 2% sumokėto gyventojų pajamų mokesčio skirti Šiaulių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai.

Prašymą dėl paramos skyrimo galima pateikti iki 2018 m. gegužės 1 d.

*elektroniniu būdu (per naudojamo elektroninio banko prieigą adresu http://deklaravimas.vmi.lt arba

*užpildytą prašymo formą (FR0512) galite įteikti Valstybinės mokesčių inspekcijos darbuotojui arba išsiųsti paštu.

Į prašymo formą reikia didžiosiomis raidėmis įrašyti savo vardą, pavardę, asmens kodą, adresą, telefoną, datą ir pasirašyti.

Jeigu Jūs pildote metinę pajamų deklaraciją, pateikite prašymą Valstybinei mokesčių inspekcijai kartu su ja.

Duomenys apie biblioteką:

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS VIEŠOJI BIBLIOTEKA

Kodas – 190041752

Adresas Aušros alėja 21, 76299 Šiauliai

Nurodyti mokesčio dalies dydį procentais – 2%.

Jeigu reikia pagalbos, naudojantis Elektroninio deklaravimo sistema, kreipkitės į Jums artimiausią Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos filialą.

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų paramą!