Gegužės 3–6 dienomis  Ginkūnų bibliotekoje vyko kūrybiniai praktiniai užsiėmimai mažiesiems bibliotekos vartotojams „Smėlio pasakos paveikslas“. Vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė  supažindino vaikus su naujomis saviraiškos priemonėmis  – „Smėlio staliukais“ ir „Šviečiančiais molbertais“, jų privalumais, galimybėmis, neįprastumu. Kūrybiniu procesu mėgavosi beveik 80 ištikimų bibliotekos bičiulių:  Ginkūnų lopšelio-darželio „Varpelių“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai, Ginkūnų Sofijos  ir Vladimiro  Zubovų mokyklos pradinukai , Ginkūnų krikščioniškojo fondo dienos centrą lankantys vaikai bei jų mokytojos.
Vaikai, kurdami piešinius, demonstravo meninius gebėjimus ir kūrybingai perteikė vaizdus.  Kūrybos procesas patiko užsiėmimų dalyviams,  net neturintiems meninių gebėjimų.  Jie piešė pavasario vaizdus, savo žaislus, gyvūnus ir kt. Mažieji  nerimavo, kad jų darbai neišliks, tačiau tai nekėlė rūpesčių, kadangi visi kūriniai buvo fotografuojami.
Už suteiktą galimybę organizuoti vaikų laisvalaikį dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės viešajai  bibliotekai, kuri  įgyvendina projektą  „Biblioteka –  kūrybiškumui ir edukacijai“,  kurį dalinai finansuoja  Lietuvos kultūros taryba  ir Šiaulių rajono savivaldybė. O vaikams linkime neprarasti kūrybiškumo!

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė