Sausio 20 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vaikų klubo „Smalsučiai“ nariai rinkosi į pirmą šiais metais užsiėmimą. Bibliotekininkės supažindino vaikus su Sigutės Ach paroda „Spalvotos nuotaikos“, veikiančia bibliotekoje. Išrinkę gražiausias parodos iliustracijas, dalyviai buvo taip pat supažindinti su „Metų knygos“ penketuko knygomis, pakviesti knygeles skaityti ir balsuoti už labiausiai patikusią.
Viską aptarę, „Smalsučiai“ ruošėsi edukaciniam užsiėmimui „Kas?, kaip?, kodėl?“. Pasiskirstę į dvi grupes, užsiėmimo metu atliko įvairias užduotis: bibliotekininkės uždavinėjo klausimus apie gamtą, visatą, gyvūnus, o vaikai linksmai atsakinėjo bei tuo pačiu daug ką sužinojo. Dar viena įdomi ir įtraukianti užduotis buvo „Rask 7 skirtumus“. Klubo nariai įnirtingai ieškojo skirtumų pasitardami su komandos nariais. Kadangi pralaimėtojų niekada nebūna, tad, pasidalinę prizais, vaikai išsiskirstė laukdami kito smagaus susitikimo bibliotekoje.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija