Jau kiek vėsesnę rugpjūčio 18 dieną, penktadienį, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus klubas „Smalsučiai“ rinkosi paskutinį kartą šią vasarą. Nors atostogos baigiasi, nuspręsta neliūdėti ir linksmai pradėti ruoštis naujiems mokslo metams. Šįkart vyresnioji bibliotekininkė Vilma parengė anglų k. užsiėmimą pavadinimu „Pasitikrink, ar nepamiršai“. Vaikai turėjo galimybę pademonstruoti savo anglų kalbos žinias, atlikdami kelias užduotis. Išsidalinę popieriaus lapus, jie turėjo prie ten esančių paveikslėlių parašyti daiktų pavadinimus anglų kalba, pieštuku sujungti paveikslėlius su jiems tinkančiais žodžiais, o internetiniame puslapyje http://pradinukai.dainai.lt/sample-page/anglu-kalba/ draugiškai atlikti interaktyvias anglų kalbos užduotis, kurios padėjo prisiminti spalvų pavadinimus, prieveiksmių ir prielinksnių vartojimą.

„Smalsučius“ verta pagirti!! Nors kai kurie vaikai bus dar tik trečiokai – užduotis atliko puikiai ir sakė, kad jos per lengvos! Susitikimo pabaigoje bibliotekininkės taip pat apdovanojo dvi mergaites aktyviausiai dalyvavusias akcijoje „Vasaros skaitymo iššūkis“. Patricija Norkutė ir Saulė Rakauskaitė visas dešimt užduočių įvykdė iššūkiui dar net nesibaigus. Džiugu ir malonu širdžiai, kad vaikai mėgsta skaityti, dažnai ateina į biblioteką ir išsirenka tikrai ne vieną knygą. Su klubo nariais atsisveikinome iki rudens tikėdamiesi, kad mūsų gretos vis didės, susitikimai taps dar įdomesni, informatyvūs ir linksmi, o dalyvaujantieji bus žingeidūs, aktyvūs ir smalsūs.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė