2018 m. balandžio 11 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka buvo apšviesta ne tik pavasarinių saulės spindulių, bet ir Trečiojo amžiaus universiteto studenčių pakilios nuotaikos. Dailės terapijos mėgėjos susitiko bibliotekoje, kad išbandytų netradicinės dailės priemones ir jų galimybes sudalyvaudamos edukaciniame užsiėmime „Spalvų ir šviesos terapija su šviečiančiais molbertais“. Šviečiantys molbertai – inovatyvi dailės priemonė skirta atsipalaiduoti, išreikšti susikaupusias emocijas bei pajusti kūrybos džiaugsmą. Aktyvios studentės dalijosi įspūdžiais ir pasakojo, kad yra tekę piešti ant įvairių paviršių, bet ant šviečiančio stiklo piešiančios ir savo mintis atvaizduojančios – pirmąjį kartą. Džiugu, kad švietė ne tik saulė ir molbertai, bet ir dalyvių akys.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja