2018 m. gegužės 24 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos skaityklos erdvėje vyko edukacinis užsiėmimas „Subtili elegancija“, kurio metu buvo gaminamos gėlės iš organzos. Pasak, vyresniosios bibliotekininkės Astos Urbelienės, šis audinys labai mėgstamas interjero dizainerių, naudojamas dekoruojant įvairias šventes, namus bei gaminant aksesuarus. Tai ne tik populiarus ir efektingas audinys puošybai, bet ir dirbtinių gėlių gamybai. A. Urbelienei pristačius organzos gėlių gamybos procesą, literatūrinius leidinius apie įvairius rankdarbius ir jų techninius pagrindus, susirinkusios pasinėrė į kūrybinį darbą.
Į užsiėmimą sugužėjo ir pavasarinio karščio nepabūgo bibliotekos rankdarbių būrelio „Svajingosios levandos“ narės ir kitos auksarankės – Trečiojo amžiaus universiteto studentės. Džiaugiamės gausiu dalyvių būriu, gražiais darbais ir smagiai praleistu laiku.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja