2019 m. rugsėjo 21 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteka dalyvavo 8-ajame rudens gėrybių Jomarke Kuršėnuose. Tarp gausybės sodinukų, augalų, rankdarbių, tautodailininkų kūrinių, šventėje buvo įsikūrusi ir edukacinė erdvė.
Edukacinėje erdvėje Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekininkės kvietė nusifotografuoti prie skoningai įrengtos gėlių ir augalų sienelės. Nuotraukos patalpintos Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Facebook‘o nuotraukų galerijoje. Vaikus mokė dekoruoti akmenukus guašu. Didelio dėmesio sulaukė interaktyvios knygelės, kai netikėta knyga pradeda „kalbėti“, „sekti“ pasaką ir kt. Judrieji dalyviai išbandė jėgas ant taikinių kilimėlio, visi norėjo surinkti kuo daugiau taškų. Atėjusieji nustebo, galėję norimas knygas pasiskolinti į namus.
Geros nuotaikos kupini, besidžiaugdami gražiais vaizdais, suprantantys bibliotekininkių pasiruošimą, pastangas ir darbą, dėkojo už paįvairintą rudens gėrybių šventę. Iki kitų metų!

Joneta Filinskė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja