2018 m. rugpjūčio 30 d. Kurtuvėnų regioniniame parke, Kurtuvėnų svirne vyko Šiaulių rajono savivaldybės organizuojama konferencija „Lyderių laikas 3. Laikas mokytis kitaip“ tema „Ugdymo proceso kitose erdvėse įtaka mokinių pažangumui“, kurioje Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Informacijos ir kraštotyros skyriaus kultūrinės veiklos vadybininkė Roberta Rasikienė pristatė pranešimą „Kūrybiškumas bibliotekos edukacijose“.

Konferencijos dalyviai buvo supažindinti su Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos vykdomomis inovatyviomis edukacijomis: „Konstravimas su 3D pieštukais“, „Ebru menas – tapymas ant vandens“, „Metalinių ženkliukų gamyba“, „Smėlio ir šviesos terapiniai staliukai“, „Šviečiantys molbertai“. Šiaulių rajono mokytojai aktyviai bandė edukacines priemones, domėjosi jų panaudojimu pamokų metu, ugdymo procese. Savo pranešimus ir edukacines programas pristatė ne tik Šiaulių rajono įvairios įstaigos: Kurtuvėnų regioninis parkas, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuras, Šiaulių rajono savivaldybės Etninės kultūros ir tradicinių amatų centras ir kt.

Informacijos ir kraštotyros skyriaus informacija
Nuotr. Robertos Rasikienės