Rugpjūčio 19 dieną Šakynos biblioteka pakvietė Piktuižių kaimo bendruomenę į skaitymo akcijos „Vasara su knyga“ renginį  „Knygą skaito tėtis ir mama, skaitome visi drauge!“.

Renginys vyko Piktuižių bendruomenės namuose. Bibliotekininkė atsivežė  bibliotekoje gaunamos spaudos, informacinių leidinių, pasakų, žaislinių – garsinių knygelių. Darbuotoja papasakojo apie biblioteką: kokių knygų galima joje rasti, kokie organizuojami renginiai.

Bibliotekininkė skaitė pamokančią istoriją iš J. Wieslander knygos „Mamulė  Mū laipioja po medžius“. Apie mandagumą vaikams skaitė renginio dalyvė Laimutė Stonienė. Vaikai susidomėję skaitė ir vartė knygas, dalijosi įspūdžiais. Taip pat piešė vasaros atostogų prisiminimus ir patirtus linksmus įvykius.
Mažieji skaitytojai ypatingai džiaugėsi dalyvaudami tokiame renginyje. Gaila tik, kad suaugusiųjų į šį renginį atėjo tik keletas.

Zina Keturakytė,
Šakynos bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė