2017 metų kovo 10-ąją dieną, Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienos išvakarėse, Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyrius vėl sulaukė gausaus būrio bibliotekos klubo „Smalsučiai“ vaikų. Šįkart jų atgužėjo atidundėjo net 12!
Pasisveikinę ir trumpai pasišnekučiavę prisiminėme Lietuvos istoriją, aptarėme kovo 11-osios reikšmę Lietuvai. Vaikai maloniai nustebino savo žinių bagažu: diskutavome ir bendravome taip dar daugiau sužinodami. Ilgai netrukę vaikai prisėdo prie kompiuterinio žaidimo „Lietuva – mano šalis“. Tai interaktyvi vaizdinė ir garsinė mokymo priemonė, kuria galima keliauti nuo ledynmečio iki dabartinių laikų. O kurie turėjo išmaniuosius telefonus, žaidimą pavyko pasijungti ir per juos.
Laikas kartu praėjo labai greitai ir vaikai jau ruošėsi namo, tačiau kokia šventė be šiltos arbatos! O „smalsutė“ Emilija dar visus pavaišino ir mamos keptais keksiukais.
Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo diena turėtų būti svarbi tiek mažam, tiek dideliam. Tad dėkojame bibliotekos vaikų klubui „Smalsučiai“, kad visada noriai ateina į biblioteką, dalyvauja veiklose, kartu pamini visas Lietuvai įsimintinas šventes atsinešdami gerą nuotaiką ir šypsenas.

Vilma Grudžinskienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė