Paskelbta  Lap 25, 2016

KLASĖS VALANDĖLĖ KURŠĖNŲ VYTAUTO VITKAUSKO BIBLIOTEKOS VAIKŲ LITERATŪROS SKYRIUJE

Lapkričio 23 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus duris pravėrė Kuršėnų Stasio Anglickio mokyklos 4A klasės mokiniai kartu su mokytoja Jolanta Kazlauskaite. Mokytoja ir mokiniai panoro klasės valandėlę praleisti netradiciškai – bibliotekoje. Svečiai susitikimą pradėjo nuo staigmenų ir sveikinimų bibliotekai su Bibliotekų metais. Klasės atstovė, Livija Staponkutė, suvaidino miniatiūrą iš Petro Cvirkos kūrinėlio „Gudrus tarnas“ ir įteikė žiemiškus, rankų darbo paveikslėlius bibliotekininkėms.
Visi pasidžiaugę vaidinimu ir palydėję „aktorę“ plojimais grįžo prie bibliotekos ir knygučių skaitymo esmės. Vaikai su bibliotekininke ir klasės vadove aptarė knygų skaitymo svarbą, dalijosi mintimis apie mėgstamas knygas. Vyresnioji bibliotekininkė K. Jasiukevičiūtė pristatė skaitymą paįvairinančius projektus, skaitymo akcijas, inovatyvias bibliotekos paslaugas, kurios skaitymą paverčia linksmu, naudingu, patraukliu, azartišku užsiėmimu, ne tik su literatūros pamokomis siejama nuobodžia veikla. Taip pat buvo pristatytas artėjantis renginys „Literatūrinis protmūšis bibliotekoje“ ir akcijos „Metų knygos rinkimai“ bei „Knygų Kalėdos“. Visose būsimose veiklose ketvirtokai pareiškė norą dalyvauti ir pažadėjo dar daugiau skaityti.
Pabaigoje vaikams pasiūlyta išmėginti bibliotekos edukacines priemones smėlio ir šviesos spalvų staliukus bei šviečiančius molbertus. Jauniesiems dalininkams netrūko nei kūrybiškumo, nei idėjų. Šviečiantys molbertai buvo papuošti perskaitytų knygų iliustracijomis.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,510
AKCIJA „KNYGŲ KALĖDOS“ NAISIŲ BIBLIOTEKOJE KARTU SU KNYGOS PRISTATYMU
Naujai gauti leidiniai

Nėra komentarų