knygu-kalIšaušus gruodžio 19-osios dienai, paskutinei prieškalėdinei savaitei Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojos jautėsi šventiškai. Nuo pat ryto sulaukusios ne tik didelio būrio knygų mylėtojų, bet ir svečių – Žemaitijos skautų organizacijos Kuršėnų Perkūno draugovės skautų, kurie atkeliavo nešini simboline taikos ugnele, parvežta iš Betliejaus. Palikę Taikos ugnelę, maloniai pabendravę, įsiamžinę ir palinkėję gražių švenčių svečiai išskubėjo toliau skleisti šilumą ir ramybę kitoms Kuršėnų miesto įstaigoms.
Bibliotekoje degant taikos ir gėrio ugnelei, netikėtai į duris pasibeldė „Kalėdų senelis“ (įmonės – diplomai24.lt atstovas) su pilna dėže dovanų. O dėžė kupina įvairiausių, spalvotų knygų skirtukų, kurių pakaks beveik visoms vaikiškoms knygutėms.
Diena tuo dar nesibaigė. Bibliotekininkės tęsė „Knygų Kalėdų“  skaitymo maratoną, tik šiuo kartu vyko jau į kitą įstaigą – Kuršėnų Vaikų globos namus. Snieguolė (Karolina Jasiukevičiūtė) jaukiame poilsio kambarėlyje globotiniams skaitė tradicinę istoriją John Strange Winter „Kalėdų fėja“. Prieš tai aptarę Advento ir Kalėdinį laikotarpius, pasidalinę mintimis apie gerumą, draugiškumą ir dovanas. Pabendravę vaikai pakvietė apžiūrėti šventiškai išpuoštų visų šeimynų patalpas.

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus informacija