Adventas, kalėdinių švenčių ciklo dalis, prasideda tamsiausiu metu laiku, kuomet visa gamta vis labiau apmiršta, yra drėgna ir šalta. Neatsitiktinai tikima, kad tai vėlių metas, prasidėjęs dar nuo Vėlinių. Ir žmogaus siela turėtų rimti kartu su gamta, patirti veiklumo sumažėjimą, labiau panirti į vidinius išgyvenimus, savęs apmąstymą. Šis laikotarpis priverčia susitelkti ties vidiniais sielos turiniais, kad vėl sukauptumėme energijos naujai veiklai bei kūrybai.
Gruzdžių socializacijos auklėtinių nameliai, skirti Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmečiui papuošė Kalėdų laukiančią Bridų biblioteką ir kultūros namus. Jaukų gruodžio 1-osios dienos vakarą susirinkę bibliotekos skaitytojai ir vietos bendruomenės nariai kartu puošėsi didžiajai metų šventei – Kalėdoms: puošė žaliaskarės eglės šakas, pynė ir dekoravo šventinius vainikus.
Dėkojame visiems atėjusiems ir panorusiems papuošti bibliotekos bei Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Bridų filialo aplinką taip pat savo namų interjerą. Lauksime ir tikėsimės gražaus bei turiningo bendradarbiavimo būsimuose renginiuose.

Milda Vėlavičiūtė-Atkočiūnė,
Bridų bibliotekos bibliotekininkė