2018 m. gruodžio 14 d. Kairių bibliotekoje vyko popietė ,,Knyga ir Kalėdos“, skirta akcijai „Knygų Kalėdos“. Į popietę atvyko Kairių lopšelio-darželio ,,Spindulėlis“ priešmokyklinio ir ikimokyklinio amžiaus „Gudručių“ grupės vaikai, juos atlydėjo pedagogė Alma Šulčienė. Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Ramutė Preimontienė supažindino vaikus su bibliotekoje esančiomis knygomis. Skaitėme Jerry Pallotto knygutę ,,Dinozaurų Kalėdos“ – tai  linksma ir magiška istorija  apie priešistorinius Kalėdų senelio padėjėjus dinozaurus. Vaikai ateidami į biblioteką atsinešė  „Gudručių“ grupės bendruomenės kūrybinių darbelių parodėlę „Angele, sarge, man paskirtasis…“, parodėlės organizatorės pedagogės Alma Šulčienė ir Jugina Kaminskė.
Maloniai kviečiame apsilankyti Kairių bibliotekoje ir apžiūrėti parodą, kuri veiks iki 2019 m. sausio 6 d.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė