Gerumas – ne tik didžiausia vertybė, gerumas – visų vertybių motina. Yra vienas trumpas žodis, kuris visose kalbose turi daugiau prasmės negu kiti žodžiai – tai žodis „ačiū“. Jis stiprina draugystę, kuria šiltesnius santykius ir… nieko nekainuoja. Padėkos vakarą priimta dėkoti vieni kitiems už praėjusių metų įvykius ir gerus darbus.
2016 metu gruodžio 28 dieną Šiupylių biblioteka sukvietė šiupyliečius į kalėdinį padėkos vakarą „Kalėdų paštas“. Į renginį atvyko Šiupylių bibliotekos globėja, Šiupylių kaimo bendruomenės pirmininkė Asta Lengvenienė, eiliuotojų klubas „Jam nežinant“, vaikų būrelis „Smalsučiai“ ir aktyvūs bibliotekos skaitytojai.
Bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Salvinija Šeškauskienė pasidžiaugė dovanotomis knygomis ir įteikė padėkas Jurgitai Šidlauskienei, Arūnui Calkauskui, Angelei Prževalskienei už geranorišką paramą Šiupylių bibliotekai „Knygų Kalėdų akcijoje“. Bibliotekininkė Salvinija džiaugėsi skaitytojų aktyvumu. Apdovanoti geriausi 2016 metų Šiupylių bibliotekos skaitytojai – Jūratė Michejenkienė, Jūratė Kudlienė ir Vilija Brasaitė. Bibliotekininkė palinkėjo skaitytojams, kad gera knyga visada būtų patarėja. Šiupylių bibliotekos globėja Asta Lengvenienė visiems linkėjo sveikatos, šypsenų ir šviesių minčių ir įteikė atminimo dovanėles aktyviausiems bibliotekos lankytojams ir savanoriams.
Kalėdinio pašto sveikinimai pradžiugino visus svečius. Vakaro metu savo artistiniais sugebėjimais žavėjo dvi šiupylietės mergaitės. Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos mokinė – akordeonistė Beatričė Liutkutė pagrojo nuotaikingas kalėdines melodijas. Taip pat Gruzdžių gimnazijos pirmos klasės mokinė Gabija Girdžiūtė linksmai ir drąsiai padainavo smagias kalėdines daineles.
Vakaras tęsėsi prie arbatos puodelio, kalėdinių dainų, gražių nuotaikingų eilėraščių ir sveikinimų vieni kitiems, kurie sušildo…

Salvinija Šeškauskienė,
Šiupylių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė