Saulėtą ir šiltą rugpjūčio 16-osios rytą Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja Karolina Jasiukevičiūtė ir Vaikų literatūros skyriaus vyresnioji bibliotekininkė Vilma Grudžinskienė išvyko į Kuršėnų l/d. „Nykštukas“. Tądien bibliotekos darbuotojos įsikūnijo į Kakės Makės ir Boružėlės knygų personažus. Linksmai pasisveikinusios su darželio ugdytiniais leidosi į spalvingą ir žaismingą šėlionių pilną rytmetį. O dūko jos ne vienos. Kartu išdykavo ir draugiją palaikė du monstriukai ir gėlytė (auklėtojos Neringa Purlionienė, Vijoleta Grudžinskienė ir Eugenija Jurkienė). Ko tik šventėje nebuvo: riaumojimo varžybos, šmaikštusis ančiukų šokis, balionų traukinukas, Kakės Makės miltinukų gaminimas, šaudymas iš spalvotų vandens dažų ir smagi, draugiškumo pilna fotosesija „Gėlytės miestelyje“.

Įsiamžinę bendroje nuotraukoje, pasidalinę oro bučinukais ir pasidžiaugę nuoširdžiu bendradarbiavimu atsisveikinome iki kitų susitikimų.