2019 metų birželio 14 d. Kairių bibliotekoje svečiavosi Rūta Janutienė – Lietuvos žurnalistė, redaktorė, tiriamosios žurnalistikos laidų kūrėja ir vedėja. Knygų: „Nuslėptoji Williams atėjimo istorija“, neautorizuotos Dalios Grybauskaitės biografijos „Raudonoji Dalia“ bei „Dinastija. Landsbergių išgyvenimo istorija“ autorė. Renginį vedė ir susirinkusiems R. Janutienės kūrybą trumpai pristatė redaktorė Aurelija Aleškevičienė.
Lietuvos žurnalistė Rūta Janutienė susirinkusiems pristatė naujausią savo knygą „Ir saugok mus nuo piktojo…“. Naujoje Rūtos Janutienės knygoje kalėti iki gyvos galvos nuteisti Henrikas Daktaras ir Vladas Beleckas pasakoja apie šešėlinį Lietuvos elito gyvenimą – nuo teisėsaugos šulų, kunigų ir politikų iki garsių žurnalistų, menininkų ir verslininkų.
Renginio metu žurnalistė atsakinėjo į susirinkusiųjų klausimus, kurie buvo susiję ne tik su naujai išleista knyga, tačiau ir kitomis aktualijomis. Susirinkusieji turėjo galimybę įsigyti knygą ir gauti autorės autografą.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė