Balandžio 8 dieną Kairių bibliotekoje lopšelio darželio ,,Spindulėlis‘‘ ,,Smalsučių‘‘ grupės vaikai šventė „Kakės Makės“  gimtadienį. Renginys skirtas Tarptautinei vaikiškos knygos dienai ir įdomiausio personažo rinkimui.
Į biblioteką „Kakę Makę“ su būriu draugų atlydėjo auklėtojos Jugina Kaminskė ir Alma Šulčienė.  Vaikai klausėsi Linos Žutautės pasakos ,,Kakė Makė ir svajonių gimtadienis“, kurią skaitė vyresnioji  bibliotekininkė Ramutė Preimontienė. Bibliotekininkė apžvelgė bibliotekoje esančias knygutes apie „Kakę Makę“. Vaikai mėgstamiausiam personažui piešė piešinėlius. Visas gražus kolektyvas „Kakei Makei “sudainavo gimtadienio dainelę ir padovanojo piešinėlius. Linos Žutautės knygelių herojė „Kakė Makė“ džiaugėsi piešinėliais, draugus vaišino saldainiais. Mažieji renginio dalyviai paruošė parodą „Dovana Kakei Makei“. Mažieji bibliotekos lankytojai susipažino su bibliotekoje esančiomis vaikiškomis knygutėmis ir keletą jų parsinešė į darželį.

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė