Spalio 3 dieną Kairių bibliotekoje atidaryta  paroda ,,Katinėliai katinai“. Parodoje eksponuojami įvairiausi daiktai susiję su katinais. Paroda, tai Kairių miestelio gyventojos Laimos Vyšniauskienės sukaupta kačių kolekcijos dalis. Kolekcijoje surinkti įvairūs daiktai su kačiukais: puodeliai, vazonai, pipirinė, druskinė, įvairios dėžutės, žvakės, šokoladas, paveikslai, kalendoriukai, žaislai, suvenyrai, jos auginamų kačių nuotraukos. Kolekcijoje yra miniatiūrinė Pam Brown knygutė  „Katės“. Nemažai eksponatų liko kolekcionierės namuose – pledai, pagalvėlės, rankšluosčiai ir kt. Visi L. Vyšniauskienės  šeimos nariai labai myli kates, todėl ir namuose šiuo metu gyvena  4 katinai: Pupa, Rainytė, Princas ir Murkis.
Kolekcijoje yra virš 300 daiktų, juos ji sukaupė per 8 metus. Žinodami Laimos mėgstamą veiklą, eksponatų skaičių vis papildyti padeda giminaičiai, draugai, kaimynai įvairiomis progomis dovanodami dekoratyvines kates.
Paroda Kairių bibliotekoje bus eksponuojama iki spalio 17 dienos. Anot Leonardo da Vinci, net mažiausias kačiukas yra šedevras.   Maloniai kviečiame apsilankyti!

Ramutė Preimontienė,
Kairių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė