Paskelbta  Gru 23, 2016

KAI ATEINA ŠIRDIN KALĖDOS…

2016 metų gruodžio 22 dieną, siaučiant kalėdinėms nuotaikoms, Žadžiūnų biblioteką rinkosi jaunieji bibliotekos lankytojai. Bibliotekoje pasitinka šventinių įvairiaspalvių burbulų lietus – tai irgi išradingų žadžiūniškių  dovana. Biblioteką padėjo puošti ir patys mažiausi Žadžiūnų kaimo vaikai, kartu su tėveliais. Jie puošė eglę, karpė snaiges, gamino kalėdines atvirutes, su viduje nuoširdžiausiais linkėjimais draugams, tėveliams, artimiesiems. Žadžiūnų bibliotekos globėja  Bridų kultūros filialo direktorė Nijolė Girniuvienė padovanojo adventinį vainiką, kuriame kas savaitę vis naujai uždegta žvakės liepsnelė primindavo apie praėjusią laukimo savaitę, mirksėdama kviesdavo užsukti į biblioteką. Vaikai čia susirinko patys pasidžiaugti ir draugams parodyti savo darbus, pabūti kartu, pasidalinti didžiųjų švenčių laukimo nuotaikomis.
Airidas Šerys ir Orinta Muižytė  akordeonu atliko keletą dainelių: „Nykštukai“,  „Kiškučiai“,  „Jurgeli meistreli“,  žaidė kalėdinius žaidimus, viktoriną, vaišinosi saldumynais.
Vaikai išsinešė į namus gerą prieššventinę nuotaiką, o bibliotekininkė linkėjo ir 2017 metais nepamiršti bibliotekos, mylėti knygą ir pajusti skaitymo malonumą.

Ona Skirmantienė,
Žadžiūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,210
EDUKACINIS UŽSIĖMIMAS „PASIPUOŠKIME KALĖDOMS“ RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE
ADVENTO VAKARONĖS RINGUVĖNŲ IR ROMUČIŲ BIBLIOTEKOSE

Nėra komentarų