Paskelbta  Vas 09, 2018

,,JUNKIS, KURK IR DALINKIS: GERESNIS INTERNETAS PRASIDEDA NUO TAVĘS“ MEŠKUIČIUOSE

2018 m. vasario 5 ir 6 dienomis Meškuičių bibliotekoje bei  lopšelyje-darželyje vyko informacinių technologijų užsiėmimai, skirti Saugesnio interneto dienai paminėti. Užsiėmimus  vedė vyresnioji bibliotekininkė Vilma Briedienė. Vilma Briedienė  dar 2017 m. pabaigoje dalyvavo Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios  bibliotekos  projekto „Mobili inovatyvių technologijų laboratorija vaikams ir jaunimui“ mokymuose, kurio pagrindinis  tikslas – ugdyti vaikų ir jaunimo, gyvenančių regionuose skaitmeninį raštingumą, panaudojant  inovatyvias technologijas.
Bibliotekoje vyresnieji vaikai susipažino su  3D grafikos programomis „Sculpt +“ ir „123D Desing“ , kurios leidžia skulptūras lipdyti virtualiai, nesusitepant rankų, bei  kurti tikslius objektus. Didžiausio populiarumo sulaukė virtualios realybės akiniai, kuriuos norėjo  išbandyti tiek vaikai, tiek suaugusieji. Mažiesiems darželinukams daug džiaugsmo suteikė  ,,Quiver Vision“ programėlė, kurią naudojant ne tik atgyja piešinukuose esantys personažai, bet jie dar ir groja, dainuoja, atlieka įvairius judesius. Vaikai pamatė, jog vienoks gali būti paveikslėlis, o kitoks  virtualios realybės objektas, atsirandantis pažvelgus  per išmaniojo įrenginio kamerą.
Su inovatyviomis technologijomis iš viso susipažino ir jas išbandė apie 60 bibliotekoje apsilankiusių įvairaus amžiaus vaikų,  40 darželinukų, 20 suaugusiųjų. Edukaciniai technologijų valdymo užsiėmimai  buvo ne tik puiki pramoga, bet ir edukacija, padedanti  kitaip  pažvelgti į įvairius reiškinius, gauti daugiau informacijos apie mus supantį pasaulį, lavinti vaizduotę bei kūrybinius gebėjimus.

Vilma Briedienė,
Meškuičių bibliotekos vyresnioji  bibliotekininkė

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 1,056
KURŠĖNUOSE PRISTATYTA STASIO BUTKAUS KNYGA „VYRAI GEDIMINO KALNE“
INOVATYVIOS TECHNOLOGIJOS SAUGESNIO INTERNETO DIENAI NAISIŲ BIBLIOTEKOJE

Nėra komentarų