2019 metų kovo 14 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje apsilankė Lauryno Ivinskio gimnazijos 1 klasės mokiniai su mokytoja Vita Šventickiene. Bibliotekos darbuotoja Lina Bartkevičienė papasakojo, kaip galima išmaniai integruoti lietuvių kalbos pamoką bibliotekoje, pritaikant interaktyvius žaidimus: „Žaisdamas pažink Šiaulių krašto lituanistinius lobius“, „Linksmai apie Kuršėnų krašto patarme (šnektas)“.
Interneto skaitykloje, naudojantis interaktyviu stalu-lenta, mokiniai kartu su mokytoja bandė įveikti visas užduotis. Žaidžiant bei galvojant atsakymus į viktorinos klausimus mokiniai susipažino ir prisiminė Šiaulių rajone gyvenusius rašytojus, kalbininkais, jų kūrybą. Interaktyvaus žemėlapio pagalba nukeliavo į rajono šviesuolių gimtąsias, darbo ir gyvenamojo laikotarpio vietoves.
Mokiniai džiaugėsi naudingai praleidę pamokai skirtą laiką netradicinėje erdvėje.

Lina Bartkevičienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė