2017 m. vasario 9 dieną Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos interneto skaitykloje vyko informatyvi valandėlė skirta „Saugesnio interneto dienai“ paminėti. Trumpo renginio metu aptarta, kaip saugiai naudotis internetu ir išvengti galimų jo grėsmių – virusų. Jauniesiems interneto vartotojams pasiūlytą išspręsti interaktyvų saugaus interneto testą, kad dar geriau pagilintų žinias apie atsargų elgesį internete ir sužaisti specialiai pritaikytą žaidimą.
Neišvengta diskusijos ir apie įvairiausius mobiliuosius įrenginius – išmaniuosius telefonus, planšetinius kompiuterius, kurie mūsų šiandieniniame gyvenime užima labai daug vietos. Šie įrenginiai savo funkcionalumu prilygsta įprastiems kompiuteriams, todėl naudojantis tokiomis technologijomis reikia laikytis visų saugumo priemonių.
Popietės dalyviai norėdami įtikinti bibliotekininkes, kad yra pasiruošę saugiai naudotis internetu, suvaidino improvizacinę mizansceną apie atsargų elgesį internete, taip parodydami sukauptas žinias.

Karolina Jasiukevičiūtė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos vedėja