2019 m. spalio 1-ąją Tarptautinę pagyvenusių žmonių dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos lėlių teatras „Stebuklingas lagaminas“ buvo pakviestas į ,,Senolių namus“, esančius Briduose, Šiaulių rajonas.
Dovanų nuvežėme lėlių spektaklį pagal Ugnės Jasiškytės pasaką ,,Skėtis keliauninkas“. Parodėme lėles, papasakojome apie lėlių gamybos ypatumus, smagius atsitikimus iš teatro gastrolių. Senjorams pravedėme edukaciją – ,,Pasigamink lėlę“. Nors ir nedrąsiai, su šauniųjų įstaigos darbuotojų pagalba, visi šventės dalyviai pasigamino sau lėlytę. Popietės metu vaišinomės pačių senolių keptais vafliais bei gamintu ,,tinginiu“.
Laikas ,,Senolių namuose“ prabėgo labai greitai. Nors praleidome drauge šiek tiek daugiau kaip valandą, bet užteko suprasti, kad šiuose namuose gyvenantys senoliai apgaubti šiluma ir rūpesčiu.
Norime padėkoti ,,Senolių namų“ įstaigos darbuotojams, senjorams už dovanas, šilumą, šypsenas ir palinkėti jaukios kasdienybės, smagių šventinių akimirkų ir kuo geriausios sveikatos.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė