Paskelbta  Gru 14, 2018

GINKŪNŲ BIBLIOTEKOS BAIGIAMASIS METŲ RENGINYS „SKUBANČIO LAIKO RATE“

Ginkūnų biblioteka 2018 metus baigia prasmingai. Gruodžio 7 dieną biblioteka kartu su Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centro Ginkūnų filialu pakvietė ginkūniškius į tradicinę šventę „Skubančio laiko rate“. Puiki proga pasidžiaugti nuveiktais darbais, besibaigiančius metus palydėti džiugiomis akimirkomis. Gyvenimas vietoj nestovi, vis bėga kaip upėje vanduo. Iš dienos į savaitę, iš savaitės į mėnesį, iš mėnesio į metus ir taip rikiuojasi metų eilės. Susimąstykime visi apie šuoliais lekiantį laiką, kuris kažkam dovanoja pirmąjį žodį, o kitam atseikėja patirtimi ir išmintimi turtingą jubiliejų. Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė, Ginkūnų senjorų klubo „Gabija“ vadovė Rimvida Linauskienė pasveikino švenčiančias garbaus amžiaus jubiliejus senjoras, įteikdama po gėlių vazonėlį ir atviruką.
2018-ieji metai paskelbti Vydūno metais. Pagerbiant Vydūną – rašytoją, publicistą, dainų kūrėją, lietuvybės puoselėtoją, sveikos gyvensenos propaguotoją, visuminio humanistinio ugdymo idėjų skleidėją, gausi Šiaulių pagyvenusių žmonių asociacijos aktorinė grupė susirinkusiems parodė spektaklį ,,Susitikimai su Vydūnu“. Dviejų dalių spektaklyje atskleisti kai kurie svarbūs Vydūno biografijos faktai, asmenybės bruožai. Antroje dalyje  pateiktos scenos iš Vydūno kūrinių kalbėjo apie esmines vertybes: asmens orumą, šviesos siekimą, visuomeninės veiklos prasmę, tautiškumo puoselėjimą, moters vietą visuomenėje.
Šventės pabaigoje padėkota svečiams ir susirinkusiems už dalijamas gyvenimo pamokas, šiltą, nuoširdų, išradingą bendravimą ir tiesiog buvimą kartu.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė

 

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 627
KURŠĖNŲ KINO PAŽINIMO ERDVĖJE ĮVYKO BAIGIAMASIS RENGINYS
VIEŠOSIOS BIBLIOTEKOS PROJEKTAS PRIPAŽINTAS GERIAUSIU ŠIAULIŲ RAJONO JAUNIMO VEIKLOS PROJEKTU

Nėra komentarų