2017 m. spalio 27 dieną Ginkūnų bibliotekoje vyko naujų knygų pristatymas, garsiniai skaitymai Ginkūnų lopšelio-darželio „Pelėdžiukų“ grupės ugdytiniams „Knyga laukia Tavęs. Paklausyk jos“. Mažiesiems būsimiems skaitytojams viskas buvo įdomu bibliotekoje – ir kur knygelės gyvena, kokios jos ir kuo skiriasi, ir apskritai, kaip jos atsiranda. Knygelių bibliotekoje yra daug ir įvairių. Vyresnioji bibliotekininkė Rimvida Linauskienė vaikams pristatė naujai gautas bei turimas knygutes. Labiausiai jiems patiko knygelės su stebuklingais garsais, kur paspaudus mygtuką galima išgirsti pasakų veikėjų balsus bei smagias melodijas. Mažiesiems lankytojams labiausiai patiko knygutės, kurios moko pažinti gyvūnų, paukščių ir atliekamų darbų garsus.
Dėkojame lydėjusiai mažųjų auklėtojai Silvai Užkurienei bei auklėtojos padėjėjai Daliai Tamašauskienei, kurios padeda ugdytiniams žengti pirmuosius žingsnius knygų pažinimo link.

Rimvida Linauskienė,
Ginkūnų struktūrinio teritorinio padalinio vyresnioji bibliotekininkė