„Tautosakos išminties ir etikos negali užgožti joks raiškos įmantrumas, nes savo pilnatve tautosaka yra geniali“
(Robertas Keturakis)

2019 m. kovo 20 dieną 10 Bubių mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje „Drugeliai“ vyko garsinių skaitymų valandėlė „Kasdienės istorijos“, skirta prozininko Petro Cvirkos 110-osioms gimimo metinėms. Valandėlę vedė Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Jūra Valuckienė. Mažieji atidžiai klausėsi Petro Cvirkos pasakų iš knygelių „Nemuno šalies pasakos“, „Buvo senelis ir senutė“, „Strakalas ir Makalas“ – apie žvėrelius muzikantus, apie gudriąją lapę karalienę, auksinę obelį bei daugelį kitų įdomių istorijų. Rašytojas turėjo įgimtą pašaipūno, guvaus pasakotojo talentą, todėl pasakose personažai linksmi, veržlūs, teigiami pasakų herojai visuomet nugali, laimi.

Jūra Valuckienė,
Bubių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė