Spalio 11 dienos vėjuotą pavakarę moterys rinkosi į edukacinį užsiėmimą „Krenta lapai rudeniniai“ Drąsučių bibliotekoje. Užsiėmimą vedė bibliotekininkė, tautodailininkė Asta Urbelienė.
Už lango nuostabus auksaspalvis ruduo. Kodėl iš aplink čežančių įvairiaspalvių lapų nepasidarius ko nors originalaus? Sukurti tokią rožių puokštę yra itin paprasta ir pigu, viso labo tereikia klevo lapų, klijų, siūlų ir vazelės. Bendraudamos bibliotekos lankytojos net nepastebėjo, kaip rankų pagalba pražydo originaliai skirtingos rudeninės rožės. Bibliotekininkė parodė, kaip galima iš tokių rudeninių gėlių pasigaminti ir galvos vainikėlį. Būdų, kaip galima panaudoti rudeninius lapus, yra įvairiausių, tik reikia pasitelkti fantaziją. O jos tą vakarą tikrai netrūko!
Dalyvės džiaugėsi galėdamos pabendrauti, o ypatingai svarbu, kad šie mokymai buvo prasmingi ne tik nuveiktu darbu, bet ir nuoširdžiu pašnekesiu.

Asta Urbelienė,
Drąsučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė;