2019 m. birželio 15 d. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro kieme vyko tradicinis renginys „Sveika, vasara“. Vasaros šventė prasidėjo iškilminga eisena, kurioje dalyvavo Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai, mokytojai, Aukštelkės kaimo bendruomenės „Aukštarūžė“ nariai, Aukštelkės socialinės globos namų darbuotojai ir jų gyventojai bei savanoriai, kviesdami vietos gyventojus į šventę. Renginio metu veikė bendrystės kiemeliai, surengtos įvairios sportinės varžybos. Edukacines veiklas pristatė Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Aukštelkės struktūrinio teritorinio padalinio vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė ir Kurtuvėnų struktūrinio teritorinio padalinio vyresnioji bibliotekininkė Aurelija Kniurienė. Šventės dalyviai spalvotais žymekliais piešė ant šviečiančio molberto, turėjo galimybę pasigaminti individualius savo sukurtus ženkliukus, susikurti spalvingus knygų skirtukus, konstruoti įdomiausias figūras su konstruktoriumi „Upė“. Judrus lauko žaidimas „taikinio mėtymas“ sudomino šventės dalyvius.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė