Spalio 17 dieną Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje vyko edukacinė pamokėlė ,,Teatrinės lėlės – kas tai?“. Gruzdžių gimnazijos pirmos klasės mokiniai ir jų mokytoja Eglė Mumgaudienė apsilankė bibliotekoje turėdami svarbų tikslą. Jie norėjo, kuo daugiau sužinoti, apie lėlininko profesiją. Bibliotekos lėlių teatro ,,Stebuklingas lagaminas“ vadovė, vyresnioji bibliotekininkė Jurgita Jasiškytė papasakojo, ką turi mokėti lėlių teatro aktorius, režisierius. Taip pat pademonstravo lėles, sukauptas per ilgus darbo metus, o ir patiems vaikams teko pabūti lėlių teatro aktoriais ir pabandyti vaidinti su lėle. Vaikai įsitikino, kad tai nėra lengva profesija. Turi būti drąsus, kūrybingas, darbštus, mokėti išsisukti iš įvairiausių sudėtingų situacijų.

Veikla bibliotekoje vaikams suteikė ypatingai gerų emocijų ir naujų įgūdžių. Pirmokams buvo smagu bent jau šiek tiek prisiliesti prie paslaptingos lėlių teatro kūrybos.

Jurgita Jasiškytė,
Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė