Vis dažniau Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos bibliotekininkės renginiuose dalijasi patirtimi ir žiniomis su kitų miestų ar miestelių gyventojais. Spalio 30 dieną Drąsučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Urbelienė susiruošė rudenėjančiais gamtos keliais į Lygumų kultūros namus. Bibliotekininkė buvo pakviesta pravesti edukacinį užsiėmimą „Rudeninė puokštė“. Praktinio užsiėmimo metu dalyviai išmoko sukti gėles iš klevo lapų. Šiomis gėlėmis galės papuošti savo namus.

Gitaros akordais palydėti paskutiniai klevo lapai, lengvai plaikstomi vėjo leidosi ant žemės. Šiltų rankų prisilietimais gimė pačios gražiausios rudeninės rožės. Bibliotekininkė parodė, kaip galima iš tokių rudeninių gėlių pasigaminti galvos vainikėlį. Taip maloniai ir linksmai prabėgo paskutinis spalio sekmadienis.

Asta Urbelienė,
Drąsučių bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė