Dovanokime knygas bibliotekoms, o vieni kitiems – džiaugsmą ir šilumą!

Jau devintą kartą akcija „Knygų Kalėdos“, kurią inicijavo ir toliau globoja Prezidentė Dalia Grybauskaitė, po visą Lietuvą skleidžia žinią – dovanokime knygas bibliotekoms ir Vaikų dienos centrams, o vieni kitiems džiaugsmą ir šilumą.

Pasitinkant ir palydint gražiausias metų šventes kartu skaitykime knygas, susitikime su jų autoriais ir leidėjais, dalinkimės įspūdžiais ir mintimis vakaronėse bei prie arbatos puodelio, kvieskime į svečius Vaikų dienos centrų lankytojus, aplankykime prisiglaudusius globos namuose. Paskirkime šį laikotarpį geriems darbams, apsuptiems knygų, žinių ir bendravimo.

Naujų knygų laukia visos bibliotekos ir vaikų dienos centrai. Apie renginius jus dominančioje bibliotekoje sužinosite jų svetainėse ir socialiniuose tinkluose.

Daugiau informacijos rasite svetainėje knygukaledos.lt ir socialinėje paskyroje „Facebook“ @knygukaledos.

Pasidalinkite gerąja patirtimi ir su kitais – papasakokite apie dovanojamą knygą socialiniuose tinkluose naudodami grotažymę #KnygųKalėdos.

Akcija vyks iki sausio 15 dienos.

Jei norite sužinoti daugiau informacijos apie akciją „Knygų Kalėdos“, susisiekite:

Jolita Steponaitienė

Lietuvos bibliotekininkų draugijos pirmininkė