Nuo 2020 m. gegužės 18 d. bus galima bibliotekose naudotis kompiuteriais arba belaidžiu WiFi ryšiu atsinešus savo išmanų įrenginį.

Interneto prieigos paslaugos kol kas teikiamos tik Kuršėnų Vytauto Vitkausko ir Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekose.

Naudojimosi kompiuteriais, planšetėmis ir kt. įrenginiais laikas – ne ilgiau kaip 30 min.

Darbo vietos išdėstytos išlaikant saugius atstumus (ne mažesnis kaip  5 kv. m plotas vienam lankytojui).

Rekomenduojama paslaugą iš anksto rezervuoti telefonais arba el. paštu:

Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekoje tel.  (8 41) 58  13 60 arba el. paštu kursenubiblioteka@gmail. com.  Lankytojai aptarnaujami darbo dienomis nuo 10.00 val. iki 18.30

Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekoje tel. (8 41) 55 92 15 arba el. paštu gruzdžiu.biblioteka@gmail. com.  Lankytojai aptarnaujami darbo dienomis 9.00 val. iki 17.30

Prašome bendradarbiauti, vykdyti bibliotekos darbuotojų prašymus, dėvėti apsaugines kaukes, naudotis prie įėjimo esančiu dezinfekciniu rankų skysčiu ir vienkartinėmis pirštinėmis.

Primename, kad bibliotekose nerekomenduojama lankytis rizikos grupės asmenims (vyresnio nei 60 m. amžiaus asmenims ir (arba) sergantiems lėtinėmis ligomis, o  asmenims jaučiantiems bet kokius kvėpavimo takų infekcijos simptomus (pakilusi temperatūra, sloga, kosulys, dusulys, gerklės skausmas, čiaudėjimas, ašarojimas ir kt.), draudžiama.

Išsamios naudojimosi viešosiomis interneto prieigomis taisyklės  yra čia

Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka