DAILIŲJŲ AMATŲ UŽSIĖMIMAS RAUDĖNŲ BIBLIOTEKOJE

Besitęsiant Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos projektui „Verslo ir amatų akademija”, 2016 m. vasario 18 dieną 10 valandą Raudėnų jaunimas vėl rinkosi į biblioteką, kur vyko dailiųjų amatų užsiėmimas. Edukacinį užsiėmimą vedė Šiaulių rajono Kuršėnų kūrybos namų vyr. mokytoja Edita Dapkuvienė. Šio užsiėmimo tema: „Telefonų dėklų dizainas, siuvimas ir modeliavimas“. Mokytoja atsivežė įvairių medžiagų papuošimams bei specialaus veltinio iš kurio ir gaminome telefonams dėklus. Išklausę mokytojos Editos pamokymus nuo ko pradėti, ėmėmės darbo. Tai buvo įdomus, kūrybos reikalaujantis užsiėmimas.
Edukaciniuose užsiėmimuose dalyvavo Raudėnų mokyklos daugiafunkcio centro mokinės bei neseniai mokyklą baigusios ir naujų veiklų ieškančios Raudėnų gyventojos. Tikėtina, kad kurios nors atras save šioje srityje ir tai bus jų sėkmingo kelio pradžia.
Nuoširdų AČIŪ tariame Kuršėnų kūrybos namų vyr. mokytojai Editai Dapkuvienei.
Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybės viešajai bibliotekai už suteiktą galimybę dalyvauti projekte „Verslo ir amatų akademija”.

Danutė Slavinskienė,
Raudėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė