2018 m. liepos 16 d. Kurtuvėnų mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinės ir priešmokyklinės ugdymo grupių  ugdytiniai kartu su auklėtoja Lina Šidlauskaite buvo pakviesti į  „Vasaros skaitymams“ skirtą renginį „Čia pasakų margi takai“. Bibliotekoje vaikučius pasitiko Pasakų bobutė (vyresnioji  bibliotekininkė Aurelija Kniurienė), kuri pakalbėjusi apie pasakų svarbą, gausą, įdavusi vaikams stebuklingą maišelį, palydėjo į svečius pas Lapę (Aukštelkės mokyklos 4 klasės mokinę Gretą Grigalaitytę).  Taip vaikai apkeliavo net šešis kiemelius: Lapės, Vilko, Raganos, Kiškio, Pelytės, Senelio. Kiekviename kiemelyje mažyliai klausėsi būtent apie tą personažą sekamų pasakų, atliko įvairias užduotis, gavę dovanėlių vis keliavo toliau. Atvykę į  svečius pas senelį, apibendrino pusantros valandos trukusią kelionę. Kelionė neprailgo, nes buvo labai įdomu, juk tiek išgirsta pasakų, sužinota apie magiškų skaičių reikšmę žmogaus gyvenime, žaista ir atlikta daug ir įvairių užduočių. Senelis saldžiomis dovanomis dar papildė stebuklingą maišelį ir kiekvienam dalyviui padovanojo po Vandos Kinderytės-Budrienės knygutę „Rasakėlė“. Mažieji  pasakų margų takų keleiviai, pilni įspūdžių, apdovanoti, pasižadėję dažniau užsukti į biblioteką, turėjo grįžti į darželio grupę, kur jų laukė pietūs ir saldus miegelis.
Vyresnioji bibliotekininkė A. Kniurienė padėkojo savo padėjėjoms  Gretai Grigalaitytei ir fotografei Skaistei Stankevičiūtei.

Aurelija Kniurienė,
Kurtuvėnų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė