2017 m. gruodžio 5 d. Kairių bibliotekoje vyko  parodos „Bitės Kuic ir jos studijos narių tapybos miniatiūros“ atidarymas.  Parodą  pristatė dailininkė, dailės studijos    ,,Auksinės ochros‘‘  vadovė  Bitė Kuic. Studija įsikūrusi Šiauliuose,  ,,Aušros‘‘ muziejuje. Parodoje eksponuojamos  studijos narių  Aldonos Šlančauskienės,  Reginos Jacinkevičienė  ir  Vitalijaus Pašakinskio miniatiūros.  Kartu su dailininke atvyko  studijos narė Aldona Šlančauskienė. Parodoje – tapybos darbai su aliejiniais dažais ir akrilu ant drobės ir kartono.
Po parodos atidarymo Bitė Kuic pravedė meno terapijos užsiėmimą. Renginio dalyviai ant popieriaus lapo piešė medžius, o paskui dailininkė pagal nupieštus piešinius apibūdino žmogaus savybes. Renginio metu surengta loterija, kurios vienas dalyvis laimėjo dailininkės darbą. Paroda veiks iki 2018 m. sausio 8 d.

Maloniai kviečiame apsilankyti!

Ramutė Preimontienė,