Paskelbta  Geg 15, 2020

BIBLIOTEKA PRISIDEDA PRIE INICIATYVOS „GELBĖK SU PASAKA“

Neseniai organizacijos „Gelbėkit vaikus“ pradėta kampanija „Gelbėk su pasaka“, kurios metu raginama atkreipti dėmesį ir padėti vaikams, dėl koronaviruso pandemijos patiriantiems dar daugiau sunkumų nei įprastai, įsibėgėja. Didelė dalis šių vaikų, tėvams netekus darbo ir pajamų šaltinio, stokoja maisto, kitų pirmo būtinumo prekių, mokymosi priemonių.

Organizacija „Gelbėkit vaikus“ prie kampanijos pakvietė prisidėti ir visus Lietuvos žmones: skaityti pasakas, nusifilmuoti, pasidalinti video savo socialiniuose tinkluose su grotažyme #GelbėkSuPasaka ir nepamiršti paaukoti skurstantiems vaikams telefonu 1409 (auka 5 Eur) arba skirti norimą paramos sumą https://www.gelbekitvaikus.lt/paaukok bei paraginti tai padaryti savo draugus. Šią kampaniją („Save with Stories“) šiuo metu įgyvendina tarptautiniam tinklui „Save the Children“ priklausančios organizacijos, o į kampaniją įsitraukia daug visame pasaulyje garsių žmonių.
Šiaulių rajono savivaldybės viešoji biblioteka taip pat prisideda prie organizacijos „Gelbėkit Vaikus“ (Save the Children Lithuania) iniciatyvos „Gelbėk su pasaka“. Siūlome Šiaulių rajono bibliotekų skaitytojams paklausyti Bazilionų ir Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekų skaitytojų skaitomų pasakų.

Aido Jurašiaus knygos „Akmenukų pasakos“. ištraukas skaito Bazilionų bibliotekos skaitytoja Manta.

https://www.youtube.com/watch?v=YgMye7nMZr8

Gruzdžių Augustino Griciaus bibliotekos skaitytoja Musmirytė skaito pasaką „Ožka melagė“.

Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos informacija

 

Kategorijos Naujienos
Pasidalinti įrašu
  • 40
KONKURSAS LIETUVAI IR JOS BIBLIOTEKOMS „ATSAKINGAS SKAITYTOJAS“
DĖMESIO! ATNAUJINAME GALIMYBĘ NAUDOTIS KOMPIUTERIAIS INTERNETO SKAITYKLOSE

Nėra komentarų