#bibliotekospazangai2

bibliomusisfVisos Lietuvos gyventojai jau antrą kartą buvo kviečiami susirungti bibliotekose organizuojamose interaktyviose protų kovose „Bibliomūšis”.
Žaidimas vyko kiekvieną trečiadienį nuo sausio 20 d. iki vasario 17 d. Kuršėnų Vytauto Vitkausko biblioteką atstovavo komanda „Čili pipirai“. Tai — bibliotekos skaitytojai, verslininkai, mokytojai, mokiniai, bibliotekos darbuotojos.
Komandos nariai entuziastingai žaidė visus 5 žaidimo etapus. Labai džiaugėmės puikiu rezultatu, vieną žaidimo turą užėmėme net antrą vietą (surinkome 9 taškus iš 10 galimų). Galutinis rezultatas po visų 5 etapų — 20 vieta iš žaidime dalyvavusių 72 komandų. Visi džiaugėmės puikiai praleistu laiku ir įgytomis žiniomis.
Dalyviai su nekantrumu jau laukia sekančio „Bibliomūšio” kitais metais.

Lina Bartkevičienė,
Kuršėnų Vytauto Vitkausko bibliotekos