Rugsėjo 21 dieną Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Asta Platiakienė inicijavo renginį „Taikos simboliai“, skirtą paminėti Tarptautinei taikos dienai. Taikos simbolius piešė Bazilionų mokyklos-daugiafunkcio centro ikimokyklinio ugdymo grupės vaikai. Bibliotekininkė pristatė ir supažindino vaikus su taikos simboliais, jų reikšmėmis. Papasakojo, kad taika pasaulyje labai svarbi, nes tik tada smagu, saugu ir linksma gyventi.
Vaikai kreidelėmis ant grindinio piešė jiems patinkantį simbolį. Taikos ženklų yra įvairių, tačiau vaikams labiausiai patiko piešti šviečiančią saulę, kuri, taip pat gali būti taikos ženklas ar išraiška.Su auklėtojos pagalba vaikai aplink saulę surašė ir savo vardus. Popietė buvo linksma, o dalyviai smagūs ir draugiškai nusiteikę.

Asta Platiakienė,
Bazilionų bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė