2019 m. spalio 8 dieną Aukštelkės bibliotekoje vyko edukaciniai užsiėmimai. Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro mokiniai kartu su mokytojomis Lina Valauskiene ir Daiva Rašimienė bibliotekoje ieškojo atsakymų į klausimus: Kaip ieškoti ir surasti norimą leidinį, kaip naudotis bibliotekos elektroniniu katalogu ir kt.
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė papasakojo, kaip naudotis Lietuvos integralios bibliotekų informacijos sistemos (LIBIS) suvestiniu katalogu ir Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos elektroniniu katalogu. Šių elektroninių katalogų dėka iš bet kurios vietos – namų ar mokyklos galima patikrinti, kurioje bibliotekoje yra dominanti knyga ar koks kitas dokumentas. Bibliotekininkė ne tik paaiškino, kokia šios didelės ir labai svarbios informacijos sistemos nauda, bet ir parodė, kaip naudotis šiais katalogais. Išklausę informaciją moksleiviai patys bandė susirasti norimas knygas elektroniniame kataloge.
Po naudingos ir informatyvios pažinties su knygų paieškos galimybėmis, vyko edukacinis užsiėmimas, kurio metu „Darbščiųjų rankų“ būrelio narės Virginija Mikštienė ir Liubov Karnišova mokė susirinkusius „kvilingo“ technika sukti gėlytes atvirukams. Kvilingas (angl. quilling) – meno rūšis, kai siauros popieriaus juostelės sukamos į ritinėlius, o šie yra formuojami į įvairias figūras. Šios įvairios detalės komponuojamos ir jungiamos į vientisą kompoziciją. Renginio dalyviai susidomėję ėmėsi kurti.
Kupini įspūdžių, po informatyvaus ir naudingo  užsiėmimo, mokinukai pažadėjo vėl apsilankyti bibliotekoje.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė