2019 m. balandžio 2 dieną Aukštelkės mokykloje-daugiafunkciame centre vyko popietė vaikams „Aš draugauju su knyga“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai. Į mokyklą pas pirmokus atvyko Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė Roberta Šinušienė. Ji vaikams trumpai papasakojo apie Tarptautinę vaikų knygos dieną, kuri švenčiama kartu su pasakų kūrėjo Hanso Kristijano Anderseno gimtadieniu. Bibliotekininkė skaitė vaikams Annos Casalis pasaką „Benas, lokys laiškanešys, sodyboje“. Mažieji renginio dalyviai susidomėję klausėsi pasakos ir nekantravo  sužinoti, kas slepiasi aštuoniuose staigmenų vokeliuose. Taip pat vaikai turėjo atlikti dvi kūrybines užduotis.
Aukštelkės mokyklos-daugiafunkcio centro pradinukai padėkojo miestelio bibliotekos vyresniajai bibliotekininkei Robertai Šinušienei už įdomų pažintinį renginį. Atsisveikindami visi renginio dalyviai nusifotografavo. vaikučiai rankose laikė savo mėgstamas knygeles. Bibliotekininkė pakvietė pirmokėlius apsilankyti bibliotekoje ir susipažinti su Tarptautinei vaikų knygos dienai parengta paroda „Aš draugauju su knyga“.

Roberta Šinušienė,
Aukštelkės bibliotekos vyresnioji bibliotekininkė